جشن شب میلاد حضرت امام حسن عسکری (ع) مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

جشن شب میلاد حضرت امام حسن عسکری (ع)

روابط عمومی: جشن شب میلاد والد ماجد امام زمان عج حضرت امام حسن عسکری (ع)  با سخنرانی و مدیحه سرایی برگزار گردید.

ابتدا با سخنرانی تولیت محترم مسجد حجت الاسلام نصیرایی در شأن و جایگاه معنوی امام عسکری و فعالیت های علمی و معنوی آن حضرت در جمع عاشقان و محبان آن حضرت مطرح گردید.

امام جماعت در سخنان خود اشاره نمودند که مهمترین فعالیت امام عسکری در عصر خود که فرهنگ شیعه به اقتدار و هجمه دشمنان قرار گرفت، فعالیت های سازمانی است. تشکل کانون وکالت با وجود حصر امام مهمترین راهکار توسعه فرهنگی در آن زمان بود و بسیار کارساز بود زیرا فرهنگ و تشکل فرهنگی روح زندگی مردمی را تشکیل می دهد.

سپس در ادامه سخنان خود به اهمیت سازمان فرهنگی چنین اشاره نمود:

قدرت فرهنگ با میزان تأثیر و نفوذ آن بر رفتار سازمانی تعیین می‌گردد. میزان قدرت و اقتدار فرهنگهای سازمانی را می‌توان بر حسب دو معیار بسیار مهم الف) تعداد اعضای متعهد به ارزشهای غالب و ب) میزان تعهد اعضاء به ارزشهای غالب سازمانی تعیین كرد. عوامل متعددی در درون سازمان و بیرون سازمان وجود دارد كه بر قدرت سازمان تأثیر می‌گذارد و میزان قدرت و ضعف آن را تعیین می‌كند. برخی از این عوامل عبارتند از: اندازه و گستردگی سازمان، تعداد تركیب نیروی انسانی، رشد و پویایی سازمان در طول زمان، میزان جابه‌جایی پرسنل و تغییر مدیریت سازمان. هنگامی‌كه ارزشها، باورها و هنجارهای یك سازمان به‌طور روشن و واضح بیان شوند و حفاظت و نگهداری شوند و از سوی تعداد زیادی از افراد حمایت شوند به‌سرعت گسترش پیدا می‌كند، چنین فرهنگی، یك فرهنگ قوی است.

سپس مجلس با مدیحه سرایی برادر ارجمند مداح اهلبیت کربلایی حسین خراسانی عطر آگین گردید و از همه حاضران پذیرایی انجام پذیرفت.

تصاویر جلسه به زودی افزوده خواهد شد.


 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

می خواهم به مسجد کمک کنم


6607امروزmod_vvisit_counter
15301دیروزmod_vvisit_counter
42653این هفتهmod_vvisit_counter
144285هفته گذشتهmod_vvisit_counter
357254این ماهmod_vvisit_counter
622370ماه گذشتهmod_vvisit_counter
12530080کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

تور مجازی

تور مجازی مسجد محدثین

تور مجازی مسجد محدثین
مشاهده / دانلود